O NÁS

Jmenuji se Anna Křístková, jsem maminkou dvou dcer a zakladatelkou tohoto eshopu :-)

Cesty, které mne vedly k výrobě těchto nádherných klubíček, byly však náhodné (nebo osudné? :-) ).

  

Po narození první dcery Barunky mne, jako každou maminku, bavilo fotit její růst. Proto jsem si v roce 2011 pořídila svou první zrcadlovku. Abych ji uměla alespoň trošku ovládat, absolvovala jsem kurz focení. Fotila jsem a fotila a časem chtěly vyfotit své děti i moje kamarádky, pak kamarádky kamarádek a nakonec i cizí lidé. Tedy jejich děti, to byla má specializace.

Tehdy začaly mé první pokusy o háčkování. Háčkovala jsem pro miminka na focení čepičky a dečky jako dekorace. A abych se moc nenudila, háčkovala jsem i pro své dcerky.

Každopádně to trvalo jen do doby, než jsem byla podruhé těhotná (protože když fotíte děti, musíte někdy zaujmout opravdu krkolomné pozice na zemi). Takže jsem vše pozastavila a navíc jsme se přestěhovali na baráček k Žermanické přehradě. Tady se narodila druhá dcerka Terezka. Slíbila jsem si tedy, že budu chvilku odpočívat a užívat si baráčku a dětí. Ovšem já jsem povaha, která se neumí nudit a jen tak sedět a tak jsem alespon háčkovala čepičky pro Fler.

No a protože jsem měla velkou spotřebu přízí, začala jsem objednávat velkoobchodně. V té době mne nadchla myšlenka založit si proto eshop s přízemi a drobnou galanterií. A ten také vznikl.

Ovšem poté jsem objevila klubíčka s barevnými přechody a když jsem si pořídila své první duhové klubíčko, byla to láska na první pohled.

 

Po krátké době jsem si začala vyrábět klubíčka sama a zařadila je na zkoušku do nabídky na mém eshopu. Zakázka k zakázce a časem nebylo možné stíhat eshop i výrobu klubíček. Proto jsem eshop s galanterií začátkem roku 2018 předala dále a začala se naplno věnovat pouze výrobě Duhovek. 

Od té doby díky Vám, milým šikulkám, zájem o Duhovky stále roste, barevné kombinace se rozšiřují a i do budoucna se je na co těšit :-)